Grzybowo – stadnina koni i stawy rybne

Grzybowo to piękna miejscowość na wybrzeżu Bałtyckim, która co roku przyciąga wielu letników. Jedną z głównych jej atrakcji stanowią gospodarstwa agroturystyczne, w których przyjezdni mogą aktywnie i ciekawie zorganizować sobie wypoczynek. W ofercie lokalnej bazy noclegowej dostępne są ośrodki, w których chętni mogą skorzystać z usług stadniny koni i powędkować w stawach hodowlanych.

Miłośnicy jazdy konnej, którzy decydują się na pobyt w stadninie, biorą udział w przejażdżkach wzdłuż plaży, gdzie mogą podziwiać wschody i zachody słońca w pięknej i malowniczej okolicy. Chętni korzystają także z jazd na maneżu i w zadaszonej hali do ujeżdżania. Stadnina pozwala także swoim gościom na udział w opiece nad tymi majestatycznymi zwierzętami i pomoc w karmieniu, czyszczeniu i pielęgnacji koni. Początkujący mają możliwość brania udziału w lekcjach dotyczących podstaw jazdy i opieki na koniem. Zarówno nowicjusze, jak i weterani jeździectwa, spędzą bardzo udane wczasy w stadninie grzybowskiej pod opieką profesjonalistów.

Amatorzy wędkowania, którym zależy na łatwych połowach, mogą skorzystać z oferty gospodarstwa agroturystycznego, w którym znajdują się stawy hodowlane z karpiami i karasiami. Po wypożyczeniu sprzętu, chętni zarzucają spławik w akwenie. Na sukces nie trzeba długo czekać. Opieka instruktora pozwala skoncentrować się na szkoleniu techniki podrywania i holowania ofiary w okolicznościach bezstresowych.

Dobry ośrodek udostępnia swoim gościom infrastrukturę kulinarną, która pozwala na dalszą obróbkę złowionych rybek. Letnicy z zacięciem kucharskim mogą skorzystać z dobrze wyposażonej kuchni, w której można przygotować pyszne danie rybne. Chętni korzystają też z grilla lub ogniska, na którym z kolei piecze się rybki. W końcu można także zakonserwować rybę w wędzarni, która opalana jest aromatycznym drewnem. Tak przygotowane rybki stanowią znakomity prezent dla rodziny i przyjaciół w mieście. Turyści chętnie podają gościom uwędzone, własnoręcznie złapane karasie, podczas przyjęcia rodzinnego, na którym wspomina się udane wakacje nad Bałtykiem.

Miłośnicy jazdy konnej i wędkarstwa mogą zarezerwować dla siebie w gospodarstwie agroturystycznym odpowiednie spanie (http://meteor-turystyka.pl – propozycje na noclegi Grzybowo). Grzybowo to przepiękna miejscowość, w której można spędzić wspaniałe wakacje w stadninie koni i złowić, a następnie uwędzić ogromną rybę.

Jedno przemyślenie nt. „Grzybowo – stadnina koni i stawy rybne

  1. Dzieci były zachwycone stadniną i zwierzętami, prawie stamtąd nie wychodziły, tak im się podobało. Cierpliwi, profesjonalni i bardzo mili instruktorzy jazdy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>