Imprezy cykliczne w Łazach

Chcesz się dowiedzieć jakie imprezy cykliczne możesz zaliczyć w wakacje? Jedno jest pewne, ponieważ nad Morzem Bałtyckim nie można nigdy narzekać na nudę, zatem również w Łazach doczekamy się ciekawych wydarzeń. Należy jednak pamiętać, że nadmorska oferta noclegowa w czasie sezonu letniego jest niezwykle oblegana.

Łazy są niewielką miejscowością, która tak naprawdę kiedyś pełniła rolę wioski rybackiej. Zatem większość wydarzeń cyklicznych mimo wszystko odbywa się w pobliskim Mielnie, miejscowości wczasowej, która zyskała już dużą popularność na przestrzeni wielu lat. W tej małej wiosce z kolei możemy liczyć miedzy innymi na Nadmorski Zlot Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych. Pewnie jest to dość specyficzne wydarzenie skierowane szczególnie dla okolicznych rolników. Jednak jeśli spojrzymy na ten zlot z nieco innej perspektywy, szybko przekonamy się o tym, że spokojnie możemy sobie zaplanować zobaczenie takich maszyn, których przecież obecnie w dużych miastach nie ma.

Jeśli tylko będzie odpowiednia pogoda, można na plaży załapać się na "Kino na leżakach". Dzięki temu w dość nietypowy sposób mamy okazję ku temu, żeby zobaczyć filmy, na które być może normalnie nie wybralibyśmy się do kina. Jest to świetna okazja do tego, by spędzić czas nad morzem w dość oryginalny sposób. Jeśli uwielbiamy wszelkiego rodzaju kwiaty, a także jesteśmy zainteresowani tym, jak to dokładnie wygląda w praktyce możemy wybrać się do Dobrzycy, w której odbywa się barwny Festiwal Kwiatów. Natomiast w Rosnowie mamy niebywałą okazję do tego, żeby zapłać się na Rodzinny Festiwal Wędkarski. Czy kiedykolwiek mieliście okazję do tego, by z całą rodziną faktycznie wybrać się na wspólne wędkowanie?

Tutaj wszystko jest możliwe. Jeśli wybierzemy się do największego sąsiedniego kurortu, czyli do Mielna. Rzeczywiście mamy niepowtarzalną okazję do tego, żeby zobaczyć na własne oczy Festiwal Indii. Jest to aranżowany przez wszystkich miłośników hinduskiej tradycji, a także filmów typu Bollywood pokaz. Także nieco egzotyki możemy znaleźć również nad naszym polskim morzem. Teraz już wiemy, że podczas sezonu wakacyjnego, zarówno w Łazach, jak i również w okolicach dzieje się wiele ciekawych rzeczy, które z pewnością w ciekawy sposób urozmaicą nasz wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>